Szkolenie- prom

prom_main

W dniach 3-5 lipca 2019 roku odbyło się szkolenie pt.:

„Przepisy ustawy o transporcie kolejowym i aktach europejskich dotyczących kolei w praktyce”.

Prowadzącym szkolenie był Pan r.pr. Piotr Combik – ekspert prawa kolejowego, współautor  książki „Interoperacyjność Systemu Kolei Unii Europejskiej”.

W imieniu Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejną edycję.

 

Relacja

Szkolenie na promie

W dniach 3-5 lipca 2019 roku odbyło się szkolenie pt.: „Przepisy ustawy o transporcie kolejowym i aktach europejskich dotyczących kolei w praktyce”. Prowadzącym szkolenie był Pan r.pr. Piotr Combik – ekspert prawa kolejowego, współautor  książki „Interoperacyjność Systemu Kolei Unii Europejskiej”.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele firm członkowskich Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei oraz przedsiębiorcy branży kolejowej.

Głównym celem spotkania zorganizowanego przez Izbę Kolei było przedstawienie zasad korzystania z infrastruktury kolejowej, zarządzania infrastrukturą kolejową i jej utrzymania.

Dzięki przeprowadzonemu szkoleniu uczestnicy zostali wzbogaceni o dodatkową wiedzę na temat zasad i instrumentów regulacji transportu kolejowego. Atutem była również możliwość skonsultowania dotychczasowych doświadczeń zarówno z wykładowcą jak i z innymi uczestnikami szkolenia.

Ostatni dzień spotkania zakończył się uroczystym rozdaniem certyfikatów.

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku przepisów RODO, informujemy, że przetwarzamy Państwa dane tylko i wyłącznie w celach marketingowych i informacyjnych związanych ze szkoleniem „Przepisy ustawy o transporcie kolejowym i aktów europejskich dotyczących kolei w praktyce”. Pragniemy poinformować, że mają Państwo prawo do odwołania swoich danych wykorzystywanych w ww. celach. Jeśli wyrażacie wolę odwołania swoich danych proszę o mail z tytułem „odwołanie” na adres:

r.karwicki@izbakolei.pl

prom_kontakt

 Więcej informacji udzieli Państwu:

Karolina Karólczak
Tel. 508-501-012
e-mail: k.karolczak@izbakolei.pl